Fatboy The Original
original-cervena.jpg
Fatboy® The Original – sedací vak:

Sedací vak Fatboy® The Original – nová alternativa odpočinku. Nekonečné množství způsobů sezení a ležení. Rozměr 140 x 180 cm, výška cca 30 cm. Vyroben z praktického a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním povrchem, antialergický. Na výběr je ve 15 barvách. Plněn malými polystyrenovými kuličkami vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a tak neubývají na objemu jako klasický polystyren. Nelze jej roztrhat - speciální „space age“ nylon je zvláště odolný a trvanlivý. Fatboy® Original je také uznáván chiropraktiky jako ideální řešení pro únavu svalů a páteře.
Fatboy® The Original je vhodný do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje. Možnost také jako nouzové lůžko, relaxační polštář před TV, zpestření pro mazlící se pár… Mohou na něm sedět až 3 dospělé osoby či 4 děti vedle sebe, takže je vhodný i do školek. Pro větší pohodlí ho můžete použít v kombinaci s Fatboy® Point jako podložkou pod nohy nebo např. pod notebook. Hráči videoher a playstation, kteří preferují pozici co nejblíže zemi, ho zajisté také ocení. Další varianty záleží na fantazii majitele.
Podívejte se též na Fatboy® The Original s Marimekko vzory a variantu sedacího vaku Fatboy® The Original v menší velikosti určené pro děti – Fatboy® Junior.
Fatboy® The Original
Design Jukka Setäla
Materiál omyvatelný nylon
Náplň malé nejjemnější polystyrénové kuličky
Hmotnost 9 kg
Velikost 140 x 180 cm

Fatboy The Original-červený
Fatboy The Original-černý
Fatboy The Original-blankytný
Fatboy The Original-bílý
Fatboy The Original-fialový
Fatboy The Original-kamufláž
Fatboy The Original-oranžový
Fatboy The Original-žlutý
Fatboy The Original-růžový
Fatboy The Original-stříbrný
Fatboy The Original-hnědý
Fatboy The Original-tmavě modrý
Fatboy The Original-tmavě šedý
Fatboy The Original-tyrkysový
Fatboy The Original-zelený
Ahorn - BMB - Gazel - Iron Art - FMP - Vykona - GW Design - Mireal - D.P.V. - Stella - ASON - Fatboy - JITONA - newDreams - MPO