Ložnice HELEN comfort - buk

Postel HELEN comfort

Pro dlouholetou oblibu postele Helen přicházíme s její masivnější a komfortnější verzí, která dokáže oslovit čím dál více náročnějšího zákazníka. Postele a doplňky Helen comfort jsou vyrobeny z masivního buku (komplet cink, parketa). Dodávají se standardně v odstínech: natur - č.10 a za příplatek odstín třešeň - č.81, odstín - č.82, tmavý ořech - č.33 nebo odstín bílý č.20. Nově jsou pak za stejný příplatek tyto výrobky nabízeny v odstínu 91 a v odstínu 96. Postel je dodávána v šířce LP: jednolůžko 90, 100, 120, 140, dvojlůžko 160, 180, 200 cm. Standardní délka LP je 200 cm, za příplatek je možno prodloužit na 210, 220 cm nebo zkrátit na 190 cm. Výška postranice je 45cm, výška nosné patky pod rošt je nastavitelná 31 do 37,7 cm. Připočtením výšky roštu a matrace získáte výšku LP. Tato postel je určena i do prostoru. Pro postel je určen úložný prostor MAX výšky 25 cm a zásuvka pod postel UNI.

Doplňky k posteli HELEN comfort
Jejich design koresponduje s nabízenými postelemi. Všechny doplňky mají kovové úchytky.Veškeré doplňky jsou dodávány smontované.

Skříně
Postele od ložnicové řady Helen Comfort je možné kombinovat se skříněmi z nabídky Mireal.
Postel HELEN comfort - buk
Noční stolek HELEN
Ahorn - BMB - Gazel - Iron Art - FMP - Vykona - GW Design - Mireal - D.P.V. - Stella - ASON - Fatboy - JITONA - newDreams - MPO