Matrace ARMONIA MEMOFORM DUAL 12

Matrace ARMONIA MEMOFORM DUAL

Potah: viskóza a aktivní látka OUTLAST, snímatelný a pratelný ( 400C ).

Výška: 30 cm.

Nosnost: do 180 kg.

Tvrdost: střední, středně tuhá.

Záruka: 12 let.

 Atraktivní variabilní matrace s patentovanou paměťovou pěnou MEMOFORM poskytující optimální podporu těla a dokonalý komfort pro více než dokonalý spánek. Jádro matrace je složeno z kombinace vrstev patentované paměťové pěny MEMOFORM a dvou bloků studené pěny ELIOFORM a ELIOSOFT, které jsou zámkovitě spojené. Paměťová pěna se v matraci nachází v oddělitelném a vyměnitelném topperu, který lze vyměnit za jiný topper z matrace ARMONIA LATEX DUAL nebo ARMONIA MAGNIGEL DUAL. Paměťová pěna MEMOFORM se přizpůsobí lidskému tělu a ihned si najdete nejoptimálnější polohu pro spaní, aniž by byl vyvíjen tlak na Vaše tělo. Matrace je navíc v rozměrech 150 cm a širší dodávána v tzv. duálním komfortu, to znamená, že je vhodná pro páry s odlišnými požadavky na tuhost matrace. Jednoduše rozepněte potah a otočte jádro na své straně matrace dle Vašich preferencí a využívejte zároveň přednosti společné matrace.

Extra pohodlná luxusní pěnová matrace poskytuje dokonalou podporu těla. Paměťová pěna MEMOFORM se přizpůsobí tvaru těla, nevyvíjí protitlak a působí proti proleženinám. Vrstva paměťové pěny MEMOFORM prošitá v potahu nabízí ještě vyšší komfort. Jádro ze studené pěny ELIOFROM a ELIOSOFT poskytuje vhodnou ortopedickou podporu páteři. K jádru je přiložen oddělitelný topper z paměťové pěny o výšce 6 cm. Vyměnitelný topper lze vyměnit za jiný z kolekce ARMONIA. Atraktivní snímatelný a pratelný potah z viskózy a aktivní látky OUTLAST. Vhodné uložení na perforovanou desku, pevný nebo polohovací prkenný či lamelový rošt. Prodloužená záruka na 12 let ( na potah standardní záruka 2 roky ). Nejvyšší zdravotní certifikace v rámci EU – zdravotní produkt první kategorie.    

Matrace Armonia Memoform Dual 12
Ahorn - BMB - Gazel - Iron Art - FMP - Vykona - GW Design - Mireal - D.P.V. - Stella - ASON - Fatboy - JITONA - newDreams - MPO