Rošt Trioflex
Rost_Trioflex.jpg
Lamelový rošt Trioflex

Dokonale přizpůsobivý rošt s vysokým počtem ( 42 ks ) úzkých lamel zajistí velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Lamely a bočnice s metalickou fólii usnadňují údržbu roštu a omezí zachytávání prachu pod matrací, který způsobuje alergické obtíže. Pružná pouzdra dvojí tuhosti tvoří 7 anatomických zón a vyšší počet posuvných objímek umožní regulaci větší plochy roštu. Přídavná lišta zamezí deformaci okrajů matrace. Je vhodný pro pěnové a latexové matrace.

Lamelový rošt Trioflex HN

Dokonale přizpůsobivý rošt s ručním polohováním pro větší pohodlí. Vysoký počet úzkých lamel zajistí velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Lamely a bočnice s metalickou fólii usnadňují údržbu roštu a omezí zachytávání prachu pod matra cí, který způsobuje alergické obtíže.

Lamelový rošt Trioflex
Motor Extra

Dokonale přizpůsobivý motorový rošt pro nejvyšší pohodlí . Komfortní způsob polohování roštu s plynulým posunem celé plochy lůžka zpět k čelu postele zajistí , že vše oblíbená kniha nebo ovladač na nočním stolku zůstává stále na dosah.

Lamelový rošt Trioflex Motor Quattro

Dokonale přizpůsobivý rošt pro nejvyšší pohodlí . 4 motory nezávisle polohují hlavovou, bederní, stehenní a lýtkovou část roštu. Nabízí až 16 variant pro odpočinek a uspokojí i specifické potřeby při zdravotních obtížích. Lamely a bočnice s metalickou fólií usnadňují údržbu roštu a omezí zachytávání prachu pod matrací.

Lamelový rošt Trioflex
Motor Vertical

Dokonale přizpůsobivý rošt s vertikálním zdvihem je vítaným pomocníkem v případě horšího zdravotního stavu, při dlouhodobé nemoci nebo po úrazech. Plochu lůžka lze snadno zvednout ovladačem až o 30 cm nahoru pro snazší vstávání z postele a péči o osoby dlouhodobě upoutané na lůžko.

Standardní rozměry:
80, 90 a 100/190 a 200 cm, 120 a 140/200 cm

Možnost výroby libovolných atypických rozměrů!

Nosnost do 130 kg.

Rost Trioflex
Rošt Trioflex HN
Rost Trioflex Motor Extra
Rošt Trioflex Motor Quattro
Rošt Trioflex Motor Vertical
Ahorn - BMB - Gazel - Iron Art - FMP - Vykona - GW Design - Mireal - D.P.V. - Stella - ASON - Fatboy - JITONA - newDreams - MPO