Ložnice ASPENA - buk

Postel ASPENA
Postel, noční stolky a doplňky (komody a nástěnné zrcadlo) jsou dodávány v kombinaci masivního dubu nebo buku a dýhy, skříně jsou dodávány v provedení - uvnitř bukové lamino odstín č.L10, venku dubová nebo buková dýha. Dveře jsou oboustranně dýhované.Provedení dub je standardně dodáváno v odstínu lak 86 (lehce přimořený), je možné provedení lak 84 (přírodní provedení), provedení buk je dodáváno standardně v odstínech: natur - č.10, třešeň - č.81 a za příplatek odstín - č.82, tmavý ořech - č.33 nebo odstín bílý - č.20. Postel ASPENA Je dodávána v šířce lehací plochy 90, 160, 180cm. Délka LP je 200, 210, 220cm. Výška postranice je 44cm, výška nosné patky pod rošt je nastavitelná od 30,6 do 37,8cm. Připočtením výšky roštu a matrace získáte výšku lehací plochy. K postelím jsou dodávány noční stolky šíře 47cm. Pod postel je možné zasunout zásuvku UNI (materiál čela zásuvky je shodný s postranicí, korpus je vyroben z masivního smrku mořeného v příslušném odstínu).

Skříně ASPENA
Všechny elementy skříně (šířka 449 a 916mm) jsou dodávány vč. 2 polic a 1 šatní tyče. Je možné si dokoupit další police a šatní tyče do skříně. Dveře skříně je možné dodávat vč. zrcadel. Po dohodě s obchodním oddělením je možné dodat skříně i více jak 6-ti dveřové. Skříně jsou dodávány v provedení - uvnitř bukové lamino odstín č.L10, venku dubová nebo buková dýha mořená dle vzorníku. Dveře jsou oboustranně dýhované.

Komody ASPENA

Komoda dvoudvéřová obsahuje svislou mezistěnu uprostřed, která komodu rozděluje na dvě stejné části. V každé části u komod dvéřových je jedna vodorovná police.

Ložnice Aspena ( buk odstín 81 )
Postel ASPENA bílé provedení
Skříň ASPENA
Ahorn - BMB - Gazel - Iron Art - FMP - Vykona - GW Design - Mireal - D.P.V. - Stella - ASON - Fatboy - JITONA - newDreams - MPO