Ložnice CAROLINA - buk

Postel CAROLINA
Masivní postele CAROLINA jsou jedinečné na českém trhu s nábytkem zejména pro své parametry (základní rám je tloušťky 50 mm) , neotřelý design a celkové řešení a zpracování v kombinaci s výslednou cenou. A další nespornou předností je výběr ze 4 různých typů zadního čela. Výrobky ložnicové řady CAROLINA provedení masiv jsou vyrobeny z masivního buku (kombinace průběžného buku a cinku a jádrový buk). Dodávají se standardně v odstínech: natur - č.10, třešeň - č.81 a za příplatek odstín - č.82, tmavý ořech - č.33 nebo odstín bílý č.20. Postel CAROLINA je dodávána v šířce lehací plochy: jednolůžko 90, 100, 120, 140, dvojlůžko 160, 180, 200 cm. Standardní délka lehací plochy je 200 cm, za příplatek je možno prodloužit na 210, 220 cm nebo zkrátit na 190 cm. Výška postranice je 45cm nebo 50 cm, výška nosné patky pod rošt je nastavitelná od 27 do 33,7 nebo 32 do 38,7 cm. Připočtením výšky roštu a matrace získáte výšku lehací plochy. Tato postel je určena i do prostoru. Pro obě výšky lehací plochy (45 a 50 cm) jsou určeny úložné prostory MAX.

Doplňky k posteli CAROLINA
Jejich design koresponduje s nabízenými postelemi. Všechny zásuvky doplňků jsou nově automaticky vybaveny posuvy se samodovíracím systémem s tlumením. Všechny doplňky jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Skříně CAROLINA

Zákazník má možnost výběru ze dvou variant skříní. 1. celomasivní provedení skříně, 2. skříně v kombinaci masivu, lamina (lamino uvnitř skříně je vždy dezén buk 1796-odstín č.L10) a dýhy (boky skříně). Všechny elementy skříně (jednodveřový element - šířka 449 a dvoudveřový element - šířky 916mm) jsou dodávány vč. 2 polic a 1 šatní tyče. Variabilnost skříňového systému umožňuje vytvořit až 8 dveřovou skříň. Po konzultaci s obchodním oddělením je možné vytvořit až X-dveřovou skříň. Je možné si dokoupit další police a šatní tyče do skříně. Dveře skříně je možné dodávat i vč. zrcadel.


Postel Carolina s čelem č.4
Postel Carolina s čelem č.1
Postel Carolina s čelem č.2
Postel Carolina s čelem č.3
Ahorn - BMB - Gazel - Iron Art - FMP - Vykona - GW Design - Mireal - D.P.V. - Stella - ASON - Fatboy - JITONA - newDreams - MPO