Přikrývka a polštář BUGATTI
bugattiallyear1.jpg
Souprava BUGATTI

Nejluxusnější řada výrobků od firmy F.A.N. , díky použité MAKO-BATIST egyptské bavlně a vícekanálkovému značkovámu vláknu HOLLOFIL ( DACRON ) kupujete to nejlepší co současný trh s polštáři a přikrývkami nabízí. Výrobce poskytuje 5 let záruku na kvalitu výrobku. Testováno v Hohenstein institutu v Německu.
Vrchní materiál: 100% jemná MAKO-BATIST egyptská bavlna
Náplň :                100% značkové vícekanálkové vlákno HOLLOFIL ( DACRON )
Údržba:               praní na 600C, sušení do 1200C

Prošívané deky, polštáře a podložky

Spolupráce s předním evropským výrobcem, německou firmou f.a.n. Frankenstolz Schlafkomfort, zajišťuje komplexní nabídku širokého sortimentu výrobků.
Tato firma vyrobí denně cca 35.000 ks prošívaných dek, polštářů, podložek a 3.000ks matrací. Stejně jako kontrole výroby a hotových výrobků je věnována vysoká pozornost vývoji nových materiálů a technologií. Při uvedeném objemu výroby má firma f.a.n. možnost do této oblasti investovat nemalé prostředky a zároveň se podílet na výsledcích výzkumu a vývoje se světoznámou firmou Du Pont S.A.
I proto se můžete spolehnout na to, že investice do programu firmy f.a.n. Vám přinese klidný a pohodový spánek.

Všeobecné vlastnosti výrobků f.a.n.

Širokou paletu výrobků f.a.n. umožňuje materiálová základna, která dává každému výrobku specifické vlastnosti dle požadavků zákazníka. Spojujícím prvkem je kvalitní zpracování ve výsledný výrobek.

Mimo kvalitních vrchních materiálů a náplní je třeba ohodnotit vlastní zpracování. K důležitým prvkům patří dvojnásobný prošev v kraji, kde je v lemující paspuli přichycen nejen vrchní materiál, ale i náplň. Díky tomuto uchycení a dalšímu zpevnění proševem svrchního materiálu s náplní nedochází k posuvu vnitřního rouna a tím ke vzniku shluků a prázdných míst, jak je to obvyklé u levných přikrývek a polštářů. U polštářů se v převážné míře uplatňuje tzv.sendvičová struktura, kdy náplní je nejen prošité rouno, ale i mnohem elastičtější nopkové vlákno, které má menší sléhavost, vyšší objemnost a lze jej doplňovat.

Díky silikonizaci všech náplní rouno "nevrže", snižuje se jeho adheze a tím dochází ke snížení žmolkování. Provedení DUO u přikrývek znamená, že výrobek je naplněn dvěmi vrstvami rouna přichycenými k vrchovému materiálu. Mezi těmito vrstvami je vzduchová mezera, která zvyšuje tepelně-izolační komfort přikrývky.

Všeobecná pravidla pro údržbu

Všeobecně platí, že veškeré polyesterové náplně se dají prát v pračce (u jednotlivých výrobků je uvedena doporučená teplota). V domácích pračkách na 5 kg doporučujeme prát méně objemné výrobky (polštáře, letní přikrývky a podložky). V převážné míře je nutné pro praní přikrývek volit pračku s 8 kg náplní (průmyslové pračky), aby nedocházelo ke zničení vnitřní struktury vláken. Praní doporučujeme šetrné, s třetinovou dávkou pracího prášku a raději přidat 1-2 máchání pro odstranění případných zbytků pracího prostředku. Pokud se rozhodnete výrobek šetrně odstřeďovat, pak by doba neměla přesáhnout 20 vteřin! Sušení provádějte ve volně zavěšeném stavu přes 2 šňůry, přikrývku můžete přeložit. Po usušení výrobek lehce protřepte, aby došlo k rozvolnění vláken slepených vodou.

Doporučujeme protřepávat zejména polštáře každý den, aby plnily bezvadně svou funkci.

Vysvětlivky

Hmotnost náplně udaná u jednotlivých výrobků se vztahuje vždy na rozměr 135x200 cm u přikrývek a na rozměr 70x90 cm u polštářů. Materiál povlaku polštářů je stejný jako u odpovídajícího druhu přikrývek, pokud není uvedeno jinak.
Souprava BUGATTI
Ahorn - BMB - Gazel - Iron Art - FMP - Vykona - GW Design - Mireal - D.P.V. - Stella - ASON - Fatboy - JITONA - newDreams - MPO