Rozkládací postel TANDEM ORTHO masivní dřevo

Postel TANDEM ORTHO – rozkládací postel

Nabízíme: Imitace masivního dřeva | masivní přírodní dřevo

Plnohodnotná rozkládací postel

Rozkládací postel v moderním designu nabízí možnost využít prostor jejího umístění jak na pohodlné sezení, tak i na zdravé a plnohodnotné ležení. Je skvělou volbou zejména do menších prostorů, kde je potřeba využít každý metr a přitom zachovat elegantní a vzdušný vzhled interiéru.

tandem-ortho

Základní informace a výhody:

 

 

 • multifunkční řešení do malých interiérů
 • vhodné na každodenní spaní
 • materiál laminotřísková deska nebo přírodní bukové dřevo
 • provedení rovné a oblé rohy čel
 • šířka lehací plochy 90, 180 cm
 • délka lehací plochy 200 cm
 • široká nabídka lamino dekorů a odstínů moření

Plnohodnotná postel s roštem podle vašeho výběru

Tandem Ortho vám umožňuje vybrat si rošt ze široké nabídky podle svého uvážení a vytvořit tak rozkládací postel přesně podle vašich požadavků. Po rozložení postele získáte standardní spací plochu 180×200 cm a díky možnosti zvolit si výměnný rošt vytvoříte plnohodnotnou postel, která vám zajistí zdravé ležení. Rozkládání a skládání postele je hotové během malé chvilky a díky kvalitnímu rozkládacímu mechanismu je manipulace snadná.

Pohodlná sedačka

Tandem Ortho je možné využít jako pohodlnou sedačku. Díky patentované zkosené matraci je i dlouhodobé sezení na rozkládací posteli maximálně pohodlné.

Velký úložný prostor

Tandem Ortho nabízí možnost dokoupit velký úložný prostor v podobě jedné dlouhé zásuvky, kterou je možné snadno vysouvat.

Tandem Ortho je postel vhodná na každodenní rozkládání, která zajistí svým uživatelům plnohodnotné zdravé ležení, pohodlné sezení a v případě dokoupení zásuvky i dostatek úložného prostoru. Vhodným způsobem doplní interiér ložnice i dětského nebo studentského pokoje.

Výběr čel nebo područek

Multifunkční řešení tandemu nabízí možnost vybrat si podle vašeho uvážení či možností tu nejlepší variantu právě pro vás. Podle umístění v interiéru můžete u postele volit vysoká boční čela, područky nebo vybrat variantu zcela bez područek. Pokud bude tandem umístěný u zdi, je možné volit pouze jedno čelo nebo jednu područku.

Možnost dokoupení výměnného roštu

V ceně tandemu Ortho není započítaný žádný rošt, nabízí se zde možnost volit jakýkoliv standartní rošt ze široké nabídky zdravotních roštů. Podle vašeho uvážení můžete volit rošty Primaflex nebo jiné rošty, včetně polohovacích, které mají výšku do 10 cm. Pro rozkládací postel je potřeba zakoupit dva rošty o rozměru 90×200.

Postele řady tandem ortho nabízí propracovaný systém rozkládání za pomocí dvou standardních lamelových roštů. Velkou výhodou je možnost použití také polohovatelných roštů.

Obrázek 005

Možnost dokoupení úložného prostoru

Úložný prostor k tandemu Ortho tvoří jedna dlouhá zásuvka, která nabízí možnost praktického a hygienického uložení lůžkovin. Tuto zásuvku je možné dokoupit.

Výběr rovných nebo zaoblených čel

Tandem Ortho nabízí možnost výběru rovných nebo zaoblených rohů čel. Rovná čela jsou ideální do moderních interiérů zařízených v rovných liniích, zakulacená čela jsou praktickou volbou zejména do dětských pokojů.

Výběr materiálu

Kostru rozkládací postele je možné vybrat ze dvou materiálů. Zákazníci, kteří preferují přírodní materiály, mohou volit masivní dřevo v bukovém provedení, v různých odstínech moření. Na tento materiál poskytujeme prodlouženou záruku 25 let. Ostatní uživatelé mohou vybírat ze široké nabídky dekorů imitace přírodního dřeva, na které je poskytnuta prodloužená záruka 10 let.

Čalounění tandemu je možné vybírat z více než 20 různých potahových látek.

 

Varianty provedení:

 • základní provedení bez zásuvky
 • praktičtější varianta se zásuvkou

U postelí můžete zvolit designové provedení oblých rohů, které je navíc velmi praktické, zejména pokud máte malé děti.

 • rovné provedení – krajní rohy na bočních a zadních čelech postele jsou rovné
 • oblé provedení – pro vyšší komfort jsou krajní rohy zakulaceny

 

Rozkládací postele TANDEM ortho

imitace a masiv

V provedení masivní přírodní dřevo:


K posteli nabízíme matrace a velkou nabídku doplňků.

 

Rozměry postele:

rozmery-ortho

Rozkládací postel TANDEM ORTHO masivní buk
Rozkládací postel TANDEM ORTHO masivní dřevo
Rozkládací postel TANDEM ORTHO masivní dřevo
Ahorn - BMB - Gazel - Iron Art - FMP - Vykona - GW Design - Mireal - D.P.V. - Stella - ASON - Fatboy - JITONA - newDreams - MPO