Ložnice LIVIA - dub

Postel LIVIA

Postele a doplňky Livia jsou vyrobeny z 1. masivního dubu (kombinace průběžného dubu a cinku) nebo za 2. z masivního divokého (sukatého) dubu (kombinace průběžného dubu a cinku). Dodávají se standardně v odstínech :
dub: přírodní - č.84, dub koňak - č.86
divoký (sukatý) dub: přírodní - č.17, přírodní olej - č.06
Jedinečnost těchto postelí udává robustní konstrukce, síla použitého materiálu a jejich design. Postel je dodávána v šířce lehací plochy: jednolůžko 90, 100, 120, 140, dvojlůžko 160, 180, 200 cm. Standardní délka lehací plochy je 200 cm, za příplatek je možno prodloužit na 210, 220 cm nebo zkrátit na 190 cm. Výška postranice je 45cm, výška nosné patky pod rošt je nastavitelná 31 do 37,7 cm. Připočtením výšky roštu a matrace získáte výšku lehací plochy.
Zadní čelo postele je nabízeno ve dvou designových variantách (viz ceník - strana postele). Tato postel je určena i do prostoru. Pro postel je určen úložný prostor MAX výšky 25 cm.

Doplňky k posteli LIVIA
Jejich design koresponduje s nabízenými postelemi. Všechny doplňky mají kovové úchytky. Všechny zásuvky doplňků jsou automaticky vybaveny posuvy se samodovíracím systémem s tlumením. Doplňky jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Skříně
Pro tento tento výrobek doporučujeme skříně Carolina, ale s úchytkami kovovými jako jsou u doplňků Livia nebo jiný typ skříně z nabídky Mireal.
Postel LIVIA - dub
Detail zadního čela postele LIVIA - dub
Ahorn - BMB - Gazel - Iron Art - FMP - Vykona - GW Design - Mireal - D.P.V. - Stella - ASON - Fatboy - JITONA - newDreams - MPO