Fatboy Headdemock
headdemock-cerna.jpg
Fatboy® Headdemock – houpací síť:

Vynálezci originálních sedacích pytlů Fatboy vytvořili zcela nový Lounge výrobek – Fatboy Headdemock. Nejlepší místo k odpočinku jak v interiéru tak v exteriéru, pro jednotlivce, ale i pro celou rodinu.
Závěsná matrace je ideálním místem pro siestu nebo chvilku odpočinku. Skvělý design propůjčuje každé verandě, zahradě, obývacímu pokoji nebo kanceláři něco zvláštního. V luxusní závěsné matraci, může každý načerpat novou sílu ať je mladý nebo starý. Velikost je 280x140cm a nabízí místo pro jednu, dvě i tři osoby. Fatboy Headdemock je vyroben z praktického a jednoduše omyvatelného materiálu (polyester), který je upraven tak aby odpuzoval vodu a špínu.
Headdemock je polstrovaná matrace, která zaručuje výbornou stabilitu. Tím je vytvořena plocha na které se pohodlně a bezproblémově můžete uvelebit. S moderním designem a stabilní konstrukcí nemá závěsná matrace Headdemock konkurenci s podobnými výrobky na trhu.
Fatboy Headdemock je k dispozici v 7 barvách: černá, červená, oranžová, písková, zelená, tyrkysová a bílá.
Fatboy® Headdemock
Design Alex Bergman
Materiál vodě odolný polyester
Velikost 140 x 280 cm
Nosnost 150 kg
Hmotnost 28 kg

Fatboy Headdemock-černý
Fatboy Headdemock-bílý
Fatboy Headdemock-zelený
Fatboy Headdemock-červený
Fatboy Headdemock-oranžový
Fatboy Headdemock-žlutý
Fatboy Headdemock-tyrkysový
Ahorn - BMB - Gazel - Iron Art - FMP - Vykona - GW Design - Mireal - D.P.V. - Stella - ASON - Fatboy - JITONA - newDreams - MPO