Rošt Lussoflex
Rost_Lussoflex.jpg
Lamelový rošt Lussoflex

Přizpůsobivý a elegantní rošt vhodný i pro alergiky. Lamely i bočnice roštu mají na povrchu metalickou fólii pro snadnou údržbu. Toto řešení omezí zachytávání prachu pod matrací, který způsobuje dýchací obtíže nebo alergie. Pružná pouzdra dvojí tuhosti člení plochu lůžka do 7 anatomických zón s možností regulace tuhosti v bederní části. S přídavnou lištou na krajích roštu nedochází k deformaci okrajů matrace. Je vhodný pro pěnové a latexové matrace.

Lamelový rošt Lussoflex HN

Přizpůsobivý a elegantní rošt s ručním polohováním pro větší pohodlí. Povrchová úprava roštu je vhodná i pro alergiky. Lamely a bočnice s metalickou fólii usnadňují údržbu roštu. Tím je omezeno zachytávání prachu pod matrací, který způsobuje dýchací obtíže nebo alergie.

Lamelový rošt Lussoflex Mega

Přizpůsobivý a elegantní rošt vydrží zátěž až 160kg. Zesílená konstrukce, silnější lamely a více bederních výztuh zvýši stabilitu lůžka. Povrchová úprava je vhodná i pro alergiky. Lamely a bočnice s metalickou fólii usnadňují údržbu roštu a omezí za chytávání prachu pod matrací, který způsobuje alergické obtíže.

Lamelový rošt Lussoflex
HN Mega

Přizpůsobivý a elegantní ručně polohovací rošt vydrží zátěž až 160 kg a zajistí úlevu při zdravotních obtížích. Zesílená konstrukce, silnější lamely a více výztuh zvýši stabilitu lůžka. Lamely a bočnice s metalickou fólii usnadňují údržbu roštu a omezí zachytávání prachu pod matrací, který způsobuje alergické obtíže.

Lamelový rošt Lussoflex P HN

Přizpůsobivý a elegantní rošt s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru, vhodný pro malou ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Lamely a bočnice s metalickou fólii usnadňují údržbu roštu a omezí zachytávání prachu pod matrací, který způsobuje alergické obtíže.

Lamelový rošt Lussoflex
Motor Quattro

Přizpůsobivý a elegantní rošt s motorovým polohováním pro nejvyšší pohodlí. 4 motory nezávisle polohují hlavovou, bederní, stehenní a lýtkovou část roštu. Nabízí až 16 variant pro odpočinek a uspokojí i specifické potřeby při zdravotních obtížích.

Standardní rozměry:
80, 90 a 100/190 a 200 cm, 120 a 140/200 cm

Možnost výroby libovolných atypických rozměrů!

Nosnost do 130 kg ( provedení Mega do 160 kg ).

Rošt Lussoflex
Rošt Lussoflex HN
Rošt Lussoflex Mega
Rošt Lussoflex HN Mega
Rošt Lussoflex P HN
Rošt Lussoflex Motor Quattro
Ahorn - BMB - Gazel - Iron Art - FMP - Vykona - GW Design - Mireal - D.P.V. - Stella - ASON - Fatboy - JITONA - newDreams - MPO